naše svatební výzdoby


Smetanovo bílá – divadelní sál Stará střelniceSt.Střelnice 1 St.Střelnice 2 St.Střelnice 3 St.Střelnice 4 St.Střelnice 5 St.Střelnice 6Zlato bílá svatba – Dorociakovi

Na tuto svatbu jsme použili svatební luxusní potahy s kanýrem a zlato bílou mašlí.Do čela jsme vyrobily velkou ikebanu.

Potah1Potah-2 Potahy-0 Potahy-3 Potahy-4Růžová – Praha

pro tuto svatbu byl naší firmou vytvořen balíček dekorací  pro agenturu LeReve ve světlerůžové barvě s nádechem luxusní perletě a stříbra – téma: svatba jako ve filmu Sex ve městě.

Vytvářeli jsme originální výzdobu, kissing balls (koule na zavěšení, menu, krabičky na cukrovinky, jmenovky, fotorekvizity, kapesníčky a další.

Fialová svatba – Bijovi

na tuto svatbu jsme připravovali květinovou svatební výzdobu, svatební kytici pro nevěstu  a maminky svatby. Také jsme vyráběli zasedací pořádek, jmenovky a fotorekvizity.

Korálová&hnědá svatba – Machalovi

na tuto svatbu jsme připravili svatební výzdobu (balíček) v odstínech korálové, lososové a tmavě hnědé.

Na zakázku bylo pro tento pár vytvořeno svatební oznámení, veškeré doplňky, jako kapesníčky na slzy, kornouty na rýži a dekorace.

Fialová svatba – Dvorští

Pro tento sympatický pár jsme vytvořili svatební výzdobu (balíček) v odstínech fialové.

Na zakázku byla pro tuto svatbu navržena a vytvořena svatební oznámení s elegantním motivem v netradičním perleťovém obalu. V tomto duchu byly vytvořeny další nezbytnosti, jako např. kapesníčky na slzičky, kornouty na rýži, jmenovky, svatební kniha a pokladnička a dalši (viz foto) vše můžete objednat u nás v salonu anebo na www.vsenasvatby.cz . Rovněž od nás byla vytvořena naší floristkou svatební kytice a květinová výzdoba.

Růžovo- zelená svatba –  Zábeštní Lhota

nevěsta si přála svatební výzdobu v barvách růžové a zelené, kterou jsme museli sladit s přírodním a selským vzhledem prostoru. Místo elegantních ikeban jsme proto zvolili hrnkové květiny (kalanchoe) a naaranžovali do roztomilých plechových kýblíčků.

Ubrousky jsme netradičně složili do tvaru čtyřcípé květiny a v centru byly vloženy jmenovky.

Vzhledem k tomu, že se do tohoto prostoru nehodí potahy na židličky, byly židličky dozdobeny pouze tylovou mašlí.

 

 

Svatba v přírodním stylu – Zábeštní Lhota

přáním nevěsty bylo sladit výzobu s přírodním a selským  vzhledem prostor v barvách Levandule.

Svatební tabule je doplněna místo tradičních ikeban sukulenty v břízových nádobách a svícny na dřevěném podkladu. Plátěné ubrousky jsme svázali fialovou stuhou a doplnili levandulí. Židličky byly doplněny mašlemi v barvě levandulí.

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright Salon Edis - Designed by Pexeto